Finanse VULCAN. Tworzenie paczek przelewów oraz seryjna regulacja zobowiązań

specjaliści ds. księgowości
Termin:
Jesteś zainteresowany szkoleniem? Zapisz się
  • Jak wyeliminować konieczność ręcznego wprowadzania przelewów w systemie bankowości elektronicznej?
  • Jak dokonać automatycznej weryfikacji kontrahenta z białą listą podatników VAT?
  • W jaki sposób przyspieszyć wprowadzanie wyciągu bankowego i zbiorczo uregulować wiele faktur zakupu?
To przykłady pytań, na które księgowa/y powinna/ien znać odpowiedź, aby efektywnie i poprawnie realizować swoje obowiązki zawodowe.

Szkolenie obejmuje praktyczną wiedzę w zakresie działań, jakie księgowa/y powinna/ien wykonać w aplikacji Finanse VULCAN, aby przygotować paczki przelewów, automatycznie zweryfikować kontrahenta z białą listą podatników VAT oraz grupowo uregulować zobowiązania na wyciągu bankowym.
Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu ułatwią i przyspieszą pracę we wskazanym zakresie.

Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił przygotować paczkę przelewów do banku. Zaoszczędzi dzięki temu czas poświęcany na ręczne wprowadzanie przelewów do systemu bankowego oraz ręczną weryfikację kontrahentów z białą listą podatników VAT. Usprawni również wprowadzanie wyciągu bankowego, poprzez grupową regulację zobowiązań.
Będzie znał funkcje aplikacji Finanse VULCAN niezbędne do realizacji tego zadania.

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności pozwalających na:
  • przygotowanie paczki przelewów,
  • przygotowanie pliku z przelewami do systemu bankowego,
  • poprawne zweryfikowanie kontrahenta z białą listą podatników VAT,
  • zastosowanie paczek przelewów do grupowej regulacji zobowiązań w wyciągu bankowym.
Szkolenie poprowadzi doświadczony trener firmy VULCAN, ilustrując omawiane zagadnienia praktycznymi przykładami.

Do kogo jest skierowane szkolenie:
Szkolenie dedykowane jest księgowym posługującym się na co dzień programem Finanse VULCAN. Uczestnicy szkolenia powinni posiadać wiedzę merytoryczną dotyczącą zagadnień księgowych w jednostkach oświatowych, co pozwoli im w pełni zrozumieć zagadnienia omawiane podczas szkolenia.

1. Tworzenie paczek przelewów
  • Warunki niezbędne do utworzenia paczki przelewów zwykłych oraz w trybie płatności podzielonej
  • Wybór parametrów oraz ich wpływ na tworzenie paczki
  • Możliwe modyfikacje podczas tworzenia paczki przelewów

2. Eksport przelewów do banku:
  • Tworzenie pliku w wymaganym standardzie
  • Weryfikacja kontrahenta z białą listą podatników VAT

3. Zastosowanie paczek przelewów podczas wprowadzania wyciągu bankowego:
  • Grupowe dodawanie pozycji WB
  • Tworzenie pozycji WB z przelewów wraz z automatyczną, grupową regulacją zobowiązań

Zapisy na szkolenie zamykamy 48h przed planowanym terminem spotkania. W przypadku niezebrania się grupy szkoleniowej poinformujemy Państwa o odwołaniu spotkania maksymalnie do 3 dni roboczych przed spotkaniem.

Inne szkolenia, które mogą Cię zainteresować

Zobacz wszystkie